Koszyk (pusty)

Manekiny postaciowe - damskie, męskie i dziecięce - F Mannequins

Reklamacje

Home | Informacje

ZWROTY I REKLAMACJE

1. Zgodnie z ustawą O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient, będący konsumentem w rozumieniu rzeczonej ustawy, ma prawo odstąpić od zawartej umowy, bez podania przyczyny, w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy.
2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru. W przypadku dopełnienia wszelkich formalności zwrotowych przez Kupującego pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez sklep.
3. Koszty przesyłki związane ze zwrotem zakupionego towaru ponosi Kupujący.
4. Sklep fashionmannequins.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia zamówionego towaru powstałe w trakcie przesyłki. W przypadku uszkodzenia towaru lub otwarcia paczki z towarem, w celu sprawnego przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego zalecaną procedurą jest dokładne sprawdzenie przez Kupującego przed odebraniem przesyłki czy nie nosi ona znamion uszkodzenia bądź otwarcia i czy w paczce znajdują się wszystkie zamówione towary. Jeżeli dostarczona przesyłka nie będzie w stanie nienaruszonym należy odmówić przyjęcia powyższej przesyłki, w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Takie działanie znacznie ułatwi i skróci przebieg postępowania reklamacyjnego. W razie wątpliwości zalecamy nie odbierać towaru.
5. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia bądź wyniknie jakiś problem związany z użytkowaniem w późniejszym czasie, służymy pomocą. Chętnie wymienimy elementy, lub doślemy lakier do manekinów jeżeli będzie taka konieczność.